+380 (63) 4422822

ynapmoc.puknar%40oemhs

+380 (63) 4422822

ynapmoc.puknar%40oemhs

Послуга

SEO Контент 

Ми створюємо унікальний текстовий контент, який допомагає індексувати пошуковим системам ваш сайт, підвищувати його позиції в органічному пошуку та залучати ще більше цільового трафіку. Ми готуємо тексти для будь-якого типу контенту – від блогу до продуктових сторінок. Наша команда професійних та досвідчених SEO-спеціалістів створить технічне завдання на текст з урахуванням необхідних ключових слів, заголовків та метатегів, що сприятиме SEO-оптимізації сайту, а також дасть цінність клієнтам, які шукають ваші послуги чи продукти. Над текстом працюють не лише копірайтери, а й редактор, що забезпечує високу якість контенту як з технічної сторони, так і зі змістової.

Кому і коли потрібен контент:

Контент – одна (якщо не єдина) зі значущих складових вашого сайту чи web-сторінки. Відповідно, він потрібен усім, хто займається створенням, підтримкою та просуванням сайтів чи web-сторінок. Розуміючи, що в багатьох компаніях немає inhouse- копірайтерів та / або SEO-фахівців, ми пропонуємо послуги: зі створення технічного завдання на текст – Шаблон технічного завдання;  безпосередньо написання тексту за технічним завданням (яке ми створимо для вас чи яке готові надати ви).

Для SEO-спеціалістів:

 за необхідності створюємо технічне завдання на текст; за необхідності перевіряємо та доповнюємо ваше технічне завдання; пишемо текст згідно технічного завдання; надаємо вам для розміщення на сайті.

Для всіх, хто стоворює, підтримує та розвиває сайти:

 створюємо технічне завдання на текст; за необхідності перевіряємо та доповнюємо ваше технічне завдання; пишемо текст; надаємо вам для розміщення на сайті.

 • – Якщо у вас уже є технічне завдання, то ми пишемо текст за ним. 

 • – Якщо у вас є копірайтер, але потрібно написати контент з урахуванням SEO-оптимізації, ми надамо вам технічне завдання для копірайтера. 

Час від часу розміщений контент необхідно оновлювати, адже змінюються запити користувачів, додаються нові ключові запити, зникають попередні. В такому разі ми також допоможемо – наші SEO-фахівці проаналізують поточний контент та створять технічне завдання на написання оновленого тексту з урахуванням всіх необхідних складових.
Ми успішно створюємо контент для провідних українських компаній та стартапів уже понад 10 років, зокрема в галузях: FinTech; Crypto business; IT (soft, gambling, game development, etc.); E-commerce; B2B company; Consulting; Info & News Sites.
Якісний контент допоможе користувачам не просто побачити ваш сайт в ТОП-позиціях видачі в пошукових системах, а й зробити вибір серед інших пропозицій на користь саме вашого продукту чи послуги. 

Як ми працюємо над створенням контенту

Створення технічного завдання:

Аналізуємо видачу за основним ключовим запитом сторінки, що просувається, збираємо ключові запити, словоформи та низькочастотні ключові запити; Перевіряємо ТО-5(7) за основним ключовим запитом, збираємо семантику за даними конкурентів; Вивантажуємо ключові запити з Google Search console; Чистимо довгий список отриманих ключових запитів; Кластеризуємо семантичне ядро ​​сторінки (за Hard точність 4-6) – тобто формуємо саме ті запити, за якими сторінка з контентом точно буде показана у видачі; Перевіряємо щільність основних ключових запитів по конкурентах за допомогою сервісу Contado, формуємо ключові запити, які необхідно додати; Виявляємо методом KGR найбільш частотні і менш конкурентні ключові запити; Аналізуємо ключові запити, які тригеряться у featured snippets; На основі зібраних даних формуємо технічне завдання за зразком.

Робота над написанням контенту:

Передаємо ТЗ копірайтеру, який має досвід роботи від 3+ років з контентом на задану тематику; Контент-редактор супроводжує та контролює весь процес роботи над текстом; Контент-редактор фінально перевіряє текст на відповідність технічному завданню, граматику та стилістику; Передаємо готовий контент вам; В разі необхідності, ви можете додати коментарі та уточнення, ми внесемо правки в текст і надамо вам фінальний варіант.
Від подання заявки та оплати роботи до отримання готового для розміщення контенту мине лише 2-4 робочі дні. Якщо потрібно створити контент мало розповсюдженими мовами (наприклад, шведською, датською, норвезькою і т.п.), робота може зайняти до 7 робочих днів.   

Тарифи та вартість 

Створення технічного завдання (ТЗ) на контент*

START

Кількість ТЗ
1 - 5

$65

Вартість, USD/одне ТЗ

OPTIMAL

Кількість ТЗ
6 - 10

$60

Вартість, USD/одне ТЗ

MAXIMAL

Кількість ТЗ
11 - 20+

$55

Вартість, USD/одне ТЗ

Створення контенту*

№1

Мова: Українська / Російська 

$55

Ціна за 1000 слів, USD

№2

Мова: Англійська / Німецька

$75

Ціна за 1000 слів, USD

№3

Інші мови

$80+

Ціна за 1000 слів, USD

*працюємо за 100% передоплатою; для замовлень вартістю понад $2500 можлива оплата частинами

Наші клієнти

Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration

Переваги роботи з нами

icon

Експертність та якість 

Наші команди сформовані з SEO-фахівців з досвідом 5+ років та копірайтерів з досвідом роботи 3+ років

SpeedCreated with Sketch.

Оперативність

Навіть найскладніший текст ви отримаєте через 7 робочих днів після оплати послуг (це найдовший строк виконання робіт), зазвичай строк виконання роботи становить 3-4 робочі дні

Гарантія результату

Ви можете внести доповнення та коментарі щодо отриманого тексту, які будуть враховані (у випадку, якщо це не порушує вимог технічного завдання)

F.A.Q.

Запитання та відповіді

 • Що таке SEO-контент? 

  Це контент (текст), створений для підвищення індексації (рейтингу) в пошукових системах, напр., Google, а також для залучення органічного трафіку на ваш сайт. Вимоги до цього типу контенту полягають не лише у наявності ключових слів, а й у правильній їх кластеризації, розміщенні в самому тексті та у самій структурній побудові тексту загалом.   

 • Для чого потрібно писати текст згідно технічного завдання? 

  Саме у технічному завданні SEO-фахівець вказує усі необхідні вимоги до тексту, щоб ваш сайт краще індексувався та був показаний користувачам на верхні позиціях видачі. Звичайно, сам по собі текст може бути змістовним та розкривати необхідну тему і без технічного завдання, проте у переважній більшості випадків web-сторінка з таким текстом набагато гірше індексується пошуковими системами і відповідно не потрапляє на ТОП-позиції на першій сторінці Google-пошуку.

 • Чи можна замовити послугу написання тексту без технічного завдання?

  Якщо ви вже маєте технічне завдання для написання тексту, то звичайно, ми підготуємо текст згідно нього, а вам не доведеться оплачувати створення ТЗ у нас. При цьому ми не можемо дати гарантії від себе, що такий текст буде відповідати всім необхідним вимогам та добре індексуватися пошуковими системами. 

 • Чи можна замовити технічне завдання, якщо у нас є свій копірайтер?

  Звичайно, так! Дуже розповсюджена практика, коли у клієнта є свої штатні копірайтери та при цьому немає SEO-фахівця. В такому разі ми створюємо технічне завдання для всіх необхідних сторінок сайта та передаємо його для роботи ваших копірайтерів. При цьому ми дуже рекомендуємо час від часу замовляти у нас проведення SEO-аудиту, щоб перевірити унікальність контенту за SEO-параметрами та за необхідності оптимізувати сторінки як з контентного, так і з технічного боку. Це все сприятиме підвищенню позицій у пошуковій видачі.

 • Від чого залежить вартість написання контенту? 

  Ми використовуємо поширену світову практику спиратися на кількість написаних слів. Відповідно оплата формується в еквіваленті до 1000 написаних слів. Залежно від того, наскільки розповсюджена мова написання контента, може змінюватися вартість роботи з контентом. Також важливо зазначити, що в нашій команді копірайтерів працюють саме носії мов – це дуже допомагає створювати коректний і живий контент, який не здасться дивним чи штучним користувачам з таких країн, які відвідають ваш сайт. Тексти, написані носіями мови, завжди більш органічні та викликають більше довіри, а отже вірогідність конверсії на сайті збільшується.

 • Чи можна замовити у вас послугу SEO-просування в цілому?

  Так, адже це одна з наших основних послуг. Дізнатися про неї більше можна тут.

Співпраця

Давайте обговоримо ваш проект

Безкоштовна консультація по розвитку вашого бізнесу в інтернеті

 • Телефон

 • Робочі години

  Пн-Пт 10:00 - 18:00

 • Адреса

  Україна, м. Київ

Дякуємо !

Ми вже огладаємо заявку!)

Can't send form.

Please try again later.

Made with